Skip links

Ukraine Economy Week: Фінансовий футуризм

— це серія заходів, співорганізованих Київською школою економіки, Національним банком України та Visa. Подія зосереджена навколо щорічної дослідницької конференції Національного банку України, організованої у співпраці з Національним банком Польщі.

У центрі уваги Тижня є майбутнє фінансів/фінансового сектору в усій багатогранності аспектів та чинників впливу.

У рамках Тижня будуть проведені різноманітні відкриті дискусії, які висвітлюють аспекти майбутнього економіки та фінансового сектору. Також відбудуться публічні лекції та семінари видатних академічних, політичних і бізнес-діячів. Кращі спікери зі США, Західної та Східної Європи доєднаються до дискусії про майбутнє публічних комунікацій, торгівлі, штучного інтелекту та робототехніки, ринку праці, обмінюючись ідеями щодо того, як комбінація цих аспектів розвитку вплине на фінанси – на міжнародній та вітчизняній арені.

UEW поєднає регулятивні органи, міжнародні організації, банківський сектор, корпорації, малі та середні підприємства, засоби масової інформації та наукові кола, а також забезпечить платформу для всебічного публічного діалогу, задля аналізу найкращих міжнародних практик та формування програми розвитку української економіки

Тиждень організовується двічі на рік – у травні, у співпраці з НБУ та Visa, та у вересні за підтримки Investment Capital Ukraine. Минулого року більше чотирьох тисяч людей долучилося до Тижня. Дві великі конференції та заходи з урядовим істеблішментом були націлені на розвиток фінансової обізнаності українців та підвищення рівня економічної дискусії.

Метою Тижня є сприяння конструктивній та всебічній економічній дискусії, яка сприятиме реальним змінам і подальшому розвитку.

Програма Заходів

ОПИС

Запрошуємо завітати у Центр економічної стратегії (ЦЕС) в рамках Ukraine Economy Week!

Експерти ЦЕС поділяться власним баченням розвитку країни та сучасними практиками для реформаторів. Ви зможете поставити всі питання щодо структури організації, маніфесту та найближчих планів на 2019 рік, обмінятися контактами та обговорити можливості для співпраці.

 

17:00 – Дискусія «Економічний порядок денний для нового уряду», Іван Міклош, голова Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні (SAGSUR), член Наглядової ради ЦЕС, Гліб Вишлінський, виконавчий директор ЦЕС.

18:00 Лекція «Що робити державі зі своєю власністю», Дмитро Яблоновський, заступник виконавчого директора ЦЕС

19:00-19:30 – Нетворкінг

Де: вул. Саксаганського 36Д, 5 поверх

Коли: 17:00-19:30

Реєстрація

Previous

Next


ОПИС

Відкрита економіка зростає швидше і має більше поширення технологій та ідей, але ерозія публічної довіри і продовження економічної невизначеності відкрили двері для недовіри і ізоляціонізму від держави, компаній та окремих осіб. Згідно з барометром довіри Едельмана, дослідження 2017 року вперше виявило зниження довіри до всіх чотирьох установ – бізнесу, ЗМІ, уряду та НУО.

В епоху пост-істини, політичної та суспільної турбуленції, єдиною визначеністю є невизначеність – саме так зародилась “потреба ефективної корпоративної комунікації”. Але в чому полягає суть корпоративної комунікації: відносини зі ЗМІ, зв’язки з громадськістю, комунікаційна криза, B2H, або ж усе вищезазначене? Які найкращі практики державної та корпоративної комунікації? І чи є між ними різниця?  Професійні доповідачі поділяться з аудиторією своїм баченням на ці та інші питання, а також розкриють ідеї успішних і надійних комунікацій в приватному і державному секторі.

Де: Київська школа економіки (Дмитрівська 92-94, 4 пов., 408)

Коли: 19:00-20:30

Мова: українська без перекладу

 

СПІКЕРИ

Дмитро Сологуб, Заступник Голови НБУ

Денис Довгополий, Cпівзасновник і керуючий партнер GrowthUP Group, президент бізнес-акселератора GrowthUP

Світлана Чирва,  Регіональний менеджер компанії Visa в Україні та Молдові, виконуючий обов’язки регіонального менеджера в Республіці Білорусь

Тимофій Милованов, Почесний президент KSE

Реєстрація

Previous

Next

Програма Заходів

Під час відкритого інтерв’ю ми пропонуєм спікерам поділитися позицією щодо перспектив реформи ринку праці, необхідних змін законодавства, приведення українських норм до міжнародних практик та стандартів ЄС.

Де: zoom

Час: 14:00-15:00.

Мова: українська без перекладу

СПІКЕР

 • Галина Третьякова, голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Модератор – Тимофій Милованов, президент KSE

 

Дізнатися більше

Previous

Next


ОПИС

Щонайменше 41% міжнародної торгівлі товарами України припадає на ринок ЄС. Ці результати ми мали за рік після створення Зони вільної торгівлі. Але вільний рух товарів, послуг, капіталу і людей працює вже три роки. Які переваги і недоліки є для українських підприємств і стартапів? Чи добре працюють програми ЄС для зменшення витрат і посилення пільг?

Ви маєте унікальну можливість звернутися до глави Представництва ЄС в Україні Хюга Мінгареллі та поставити запитання щодо роботи глибокої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі та іншого співробітництва України та ЄС.

Модеруватиме подію Почесний Президент KSE Тимофій Милованов, Хюг Мінгареллі виступить з вступною промовою, після чого відбудеться сесія Q&A. Захід відбудеться в рамках Тижня економіки України.

Хюг Мінгареллі є Головою Представництва ЄС в Україні. Він працював старшим радником з питань глобальної стратегії та реалізації ЄПС та був керівним директором для Північної Африки, Близького Сходу, Аравійського півострова.

Де: Представництво Європейського Союзу в Україні, вул. Володимирська, 101

Коли: 16:00-17:30

Мова: англійська без перекладу

 

СПІКЕРИ

Хюг Мінгареллі, Посол ЄС в Україні, Голова Представництва ЄС в Україні

Реєстрація

Previous

Next


Протягом останнього десятиліття інженери та науковці з цифрових технологій досягли значних успіхів у просуванні технологій. Нові програми та послуги спрощують особисті та професійні завдання у повсякденному житті та на робочому місці. AI присутній у всіх аспектах життя: коли ви просите Siri надіслати ділове повідомлення або встановити для вас будильник, використовуєте Google Maps для навігації або говорите з роботом-помічником банку “Танею” для вирішення питань щодо депозиту, ви використовуєте штучний інтелект.

Так само AI може допомагати підприємствам збільшити продажі, виявити шахрайство, поліпшити досвід клієнтів, автоматизувати робочі процеси, забезпечити прогнозний аналіз… та спілкуватися зі споживачами. Як дізнатися, що оголошення написала людина, а не робот? Кілька великих публікацій підбирають засоби машинного навчання для створення контенту. Forbes використовує AI Bertie для надання допомоги журналістам з чернетками та шаблонами новин. Washington Post також має програму звітності роботів під назвою Heliograf. У перший рік він опублікував близько 850 статей і отримав нагороду The Post за «Відмінне використання ботів» за роботу над висвітленням виборів 2016 року.

Ці та інші успішні приклади використання штучного інтелекту в бізнесі будуть обговорюватися під час лекції про використання AI і відкритих даних для виробництва новин і контенту.

Після лекції планується семінар.

 

Де: Київська школа економіки (Дмитрівська 92-94, 4 пов., 408)

Коли: 19:00-20:30

Мова: українська без перекладу

Реєстрація

Previous

Next


ОПИС

Запрошуємо на відверту та фахову розмову з економістом Центру економічної стратегії Дарією Михайлишиною та економістом VoxUkraine Віталієм Проценком про причини популізму у світі та в Україні та сучасний портрет українців.

 • Чому популізм набрав масштабу та обертів по всьому світу та що є його справжніми каталізаторами?
 • Чому ліберальні реформи втрачають довіру та підтримку всі 28 років незалежності України?
 • Чи є підтримка популістів проявом недостатнього критичного мислення у громадян чи це символ протесту та інструмент перезавантаження систем?
 • Що можна сказати про українське суспільство, спираючись на підтримку різних передвиборчих обіцянок?  
 • Хто із українців більш схильний підтримувати популізм та як їх переконати підтримати корисні реформи?
 • І найголовніше: чи є шанс продовжити економічне відновлення та посилити інституційну стійкість України, незважаючи на зростання популізму?

В рамках заходу буде презентоване дослідження «Як українці ставляться до популістських реформ?», у якому представлений аналіз опитування 2000 респондентів, проведений міжнародною дослідницькою компанією Kantar TNS на замовлення Центру економічної стратегії за підтримки Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку реалізовує міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів за фінансової підтримки посольства Швеції в Україні.

ПЛАН ПОДІЇ

19:00-19:10 – реєстрація та вітальна кава

19:10-19:35 – виступ Дарії Михайлишиної, економіста Центру економічної стратегії «Чи варто чекати кінець епохи популізму?» та презентація дослідження популізму в Україні

19:35-20:00 – виступ Віталія Проценко, економіста VoxUkraine «Як вийти з пастки низької довіри, деструктивної політики та слабкого економічного зростання»

20:00-20:45 – Відкрита дискусія «Як подолати популізм та мотивувати українців працювати на економічне зростання?», модератор: Дмитро Яблоновський, заступник директора Центру економічної стратегії

20:45-21:00 – неформальне спілкування та нетворкінг

Презентація дослідження та дискусія.

 

Де: Перемога Space, бул. Шевченка, 62, м. Київ

Коли: 19:00-20:30

Мова: українська без перекладу

Організатор: Центр економічної стратегії

 

СПІКЕРИ

Дарія Михайлишина, економіст Центру економічної стратегії, раніше працювала науковим співробітником на кафедрі економіки у англійському університеті University of Warwick, проходила стажування у лондонському аналітичному центрі Institute of Economic Affairs та у аналітичній платформі VoxUkraine; Віталій Проценко, економіст VoxUkraine

Реєстрація

Previous

Next

Програма Заходів

ОПИС

Для участі у семінарі потрібно подати заявку на електронну адресу [email protected] до 14:00 17 травня 2019 року, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, e-mail). Кількість місць обмежена. НБУ залишає за собою право приймати або відхиляти заявки. Зацікавлені будуть повідомлені електронною поштою про статус їх заявки.

Де: Національний банк України, вул. Інститутська, 9, м. Київ, кімната 206. Будь ласка, скористайтеся центральним входом НБУ, щоб дістатися місця проведення заходу. НБУ є об’єктом з обмеженим доступом, щоб потрапити туди,  візьміть з собою документ, що містить фото.

Коли: 15:00. Реєстрація учасників відбудеться з 14:45 до 14:55.

Мова: англійська без перекладу

 

СПІКЕРИ

Айкка Корхонен, керівник відділу досліджень, Банк Фінляндії, BOFIT;

Еліза Ньюбі, керівник відділу комунікацій, Банк Фінляндії

Previous

Next


ОПИС

Лекція для студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Де: Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Коли: 14:30-15:30

 

СПІКЕРИ

Фернандо Дуарте, Федеральний резервний банк Нью-Йорка

Previous

Next


ОПИС

Для участі у семінарі потрібно подати заявку на електронну адресу [email protected] до 14:00 17 травня 2019 року, зазначивши прізвище та ім’я учасника, місце роботи, контактні дані (телефон, e-mail). Кількість місць обмежена. НБУ залишає за собою право приймати або відхиляти заявки. Зацікавлені будуть повідомлені електронною поштою про статус їх заявки.

Де: Національний банк України, вул. Інститутська, 9, м. Київ, кімната 206. Будь ласка, скористайтеся центральним входом НБУ, щоб дістатися місця проведення заходу. НБУ є об’єктом з обмеженим доступом, щоб потрапити туди,  візьміть з собою документ, що містить фото.

Коли: 11:00. Реєстрація учасників відбудеться з 10:45 до 11:55.

 

СПІКЕРИ

Етибар Джафаров, Міжнародний валютний фонд

Previous

Next


ОПИС

Лекція для студентів Київської школи економіки.

Де: Київська школа економіки

Коли: 15:30-16:30

 

СПІКЕРИ

Клодіана Істрефі, Банк Франції

Previous

Next


ОПИС

Академіки постійно жонглюють трьома cферами: дослідженням, викладанням та управлінням. Але важливо те, що . сфера «дослідження» набагато більша за інші. Тому жонглювати виявляється дуже складно. Це одна з думок з виступу професора Майкла МакМахона на TedX.

Професор МакМахон розпочав свою кар’єру як дослідник, пізніше спробував себе у фінансовому секторі, але зрештою повернувся до досліджень. Тепер він викладає в Оксфордському університеті. Крім унікального досвіду, професор Майкл МакМахон вражає географією своїх робіт, якою може поділитися. Народжений в Ірландії, він жив у Сінгапурі і навіть в Зімбабве.

Протягом багатьох років академічної кар’єри в макроекономіці і практиці в фінансах спікер має, чим поділитися з аудиторією. Ви маєте можливість почути ідеї професора Оксфордського університету на гостьовій лекції для спільноти Київської школи економіки в рамках Ukraine Economy Week.

Де: Київська школа економіки (Дмитрівська 92-94, 4 пов., 408)

Коли: 17:00-18:30

Мова: англійська без перекладу

 

СПІКЕРИ

Проф. Майкл МакМахон, Оксфордський університет

Реєстрація

Previous

Next

Програма Заходів

Цього року основною темою Щорічної дослідницької конференції Національного банку України та Національного банку Польщі є прозорість центральних банків.

Дводенний міжнародний захід забезпечить майданчик для обміну знаннями й досвідом між представниками, клієнтами і партнерами центральних банків, спеціалістами з комунікацій і дослідниками з усього світу.

Учасники конференції шукатимуть спільно відповіді на такі запитання:

 • Як багато центральні банки мають комунікувати?
 • Чи мають центральні банки боротися з популізмом?
 • Як нові технології допомагають центральним банкам спілкуватися із широким загалом?
 • Чи однаково комунікації ефективні у різних сферах політики?
 • Як формувати стійкі очікування у суспільства, фінансового сектору та бізнесу щодо політики центрального банку та чому це важливо?
 • Чи може багатослівність спричинити ще більшу невизначеність?
 • Як центральному банку пояснювати свої дії та ефективно надсилати сигнали до клієнтів та партнерів про свою політику в інформаційному шумі?

Спікери конференції – це розробники політики та експерти із центральних банків Великобританії, Канади, Литви, Німеччини, Польщі, Сполучених Штатів Америки, Франції, Чехії та Швеції, а також Європейського центрального банку, Міжнародного валютного фонду і провідних університетів світу. Серед них:

 • Голова центрального банку Швеції Стефан Інгвес
 • Голова Національного банку України Яків Смолій
 • Член Правління Національного банку Польщі Павел Шаламаха
 • Голова Банку Литви Вітас Васіляускас
 • Екс-голова Національного банку Чехії Мірослав Зінгер
 • Генеральний директор з питань комунікацій Європейського центрального банку Крістін Ґрайфф
 • Виконавчий директор з комунікацій Банку Англії Ґарет Рамзі.

Подробиці конференції

Де: Готель Fairmont Grand Hotel Kyiv, вул. Набережно-Хрещатицька, 1
Коли: 09:00-21:00
Дізнатися більше

Previous

Next


ОПИС

Лекція для студентів Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Де: Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Коли: 10:00-11:00

 

СПІКЕРИ

Вітас Васіляускас, Банк Литви

Previous

Next


ОПИС

Лекція для студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Де: Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Коли: 12:30-13:30

 

СПІКЕРИ

Ерик Валчак, Банк Англії

Previous

Next


ОПИС

Запрошуємо студентів завітати до Міністерства освіти і науки України у межах Ukraine Economy Week!

23 травня на підтримку проекту Ukraine Economy Week (UEW)  Міністерство освіти і науки України проводить день відкритих дверей для студенства.

Охочі зможуть завітати до Міністерства, ознайомитись з його історією, пройти екскурсією по будівлі та дізнатись які ключові політики творяться в його стінах.

Вхід можливий лише за умови попередньої реєстрації та отриманого підтвердження. При собі необхідно мати оригінал документу (паспорта та студентського квитка).

Де: МОН (Проспект Перемоги, 10)

Коли: 15:00-17:00

Реєстрація

Previous

Next


ОПИС

Ви дізнаєтесь про вакансії Мінрегіону, кар’єруу Мінрегіоні та історії успіху, лайфхаки проходження конкурсу на державну службу, переваги роботи у Мінрегіоні, можливості втілювати проекти, які змінюють країну
«страшилки» державної служби.

Зареєструйтеся за посиланням https://bit.ly/2JU6W0m та не забудьте паспорт.

Де: вул. В. Житомирська, 9

Коли: 16:00-17:00

Previous

Next


ОПИС

У минулому році у своїй статті Зах Перре, співзасновник та директор Plaid, зазначив, що банківський ринок очікує зростання автоматизації, в той же час, трендом пошуку “розумних” рішень можуть скористатися шахраї, тож компаніям треба подумати про оцінку ризиків і кібербезпеку.

Топ-представники фінтеху та банківської сфери зустрінуться, щоб у форматі відкритих дебатів вирішити, fintech – це загроза для традиційної фінансової системи, чи лише один із сучасних інструментів, що роблять її орієнтованою на споживачів.

Де: Галерея мистецтв “Лавра” (вул. Лаврська, 9)

Коли: 17:30-19:00

Мова: українська без перекладу

 

СПІКЕРИ

Сергій Холод, заступник Голови НБУ;

Сергій Черненко, Голова правління PUMB;

Андрій Алійкін, Голова департаменту інноваційних платіжних технологій, СНД та Південно-Східна Європа, Visa;

Гліб Бурцев, Директор з розвитку бізнесу ТОВ «ПОСТ-ФІНАНС», ГК «Нова Пошта»;

Тимофій Милованов, Почесний Президент KSE [модератор]

Реєстрація

Previous

Next


ОПИС

Минулого літа, у червні 2018 року, експертне середовище заявило про непевне ставище України — звучали думки про те, що держава стоїть на межі глибокої економічної кризи через необхідність виплат кредиторам. Сьогодні у фокус береться геополітичний фактор и соціальна електоральна турбулентність.

Своїм баченням поточного економічного становища України, а також розумінням можливих наслідків політичних рішень та сценаріїв макроекономічного розвитку держави поділяться Юрій Городніченко та Тимофій Милованов. Їх досвід є особливо цікавим, оскільки поєднує глубоке розуміння українського контексту із кращими аналітичними практиками Заходу.

Юрій Городніченко — професор Каліфорнійського університету в Берклі (США), редактор Journal of Monetary Economics. Вже декілька років  поспіль Юрія Городніченка визнають #1 серед молодих економістів світу за рейтингом RePEc (у 2014 -2017 роках — серед тих, хто зробив свою першу наукову публікацію 10 років тому і менше, у 2018 — серед тих, хто зробив свою першу наукову публікацію 15 років тому і меньше). Юрій Городніченко —  один із найсильніших макроекономістів у світі, він активно консультує Національний банк України щодо монетарної політики. Також Юрій є співзасновником аналітичного порталу VoxUkraine та Головою Міжнародної консультативної ради Київської школи економіки.

Тимофій Милованов — професор Піттсбурзького університета (США), Заступник голови Ради Національного банка України. У 2014 році разом із групою українських та закордонних економістів, що досліджують публічні політики України, заснував VoxUkraine. Forbes Ukraine включав Тимофія Милованова до рейтингу найкращих українських економістів кілька років поспіль. Завдяки своїм глибоким економічним знанням, приналежності до міжнародної академічної спільноти та обізнаності у ситуації в Україні, Тимофій Милованов робить вагомий внесок у розвиток Київської школи економіки, обіймаючи посаду Почесного президента KSE.

Де: Галерея мистецтв “Лавра” (вул. Лаврська, 9)

Коли: 19:30-21:00

 

СПІКЕРИ

Юрій Городніченко, професор Каліфорнійського університету в Берклі, редактор Journal of Monetary Economics

Тимофій Милованов, професор Піттсбурзького університету, Заступник голови Ради Національного банка України

Реєстрація

Previous

Next

Програма Заходів

Цього року основною темою Щорічної дослідницької конференції Національного банку України та Національного банку Польщі є прозорість центральних банків.

Дводенний міжнародний захід забезпечить майданчик для обміну знаннями й досвідом між представниками, клієнтами і партнерами центральних банків, спеціалістами з комунікацій і дослідниками з усього світу.

Учасники конференції шукатимуть спільно відповіді на такі запитання:

 • Як багато центральні банки мають комунікувати?
 • Чи мають центральні банки боротися з популізмом?
 • Як нові технології допомагають центральним банкам спілкуватися із широким загалом?
 • Чи однаково комунікації ефективні у різних сферах політики?
 • Як формувати стійкі очікування у суспільства, фінансового сектору та бізнесу щодо політики центрального банку та чому це важливо?
 • Чи може багатослівність спричинити ще більшу невизначеність?
 • Як центральному банку пояснювати свої дії та ефективно надсилати сигнали до клієнтів та партнерів про свою політику в інформаційному шумі?

Спікери конференції – це розробники політики та експерти із центральних банків Великобританії, Канади, Литви, Німеччини, Польщі, Сполучених Штатів Америки, Франції, Чехії та Швеції, а також Європейського центрального банку, Міжнародного валютного фонду і провідних університетів світу. Серед них:

 • Голова центрального банку Швеції Стефан Інгвес
 • Голова Національного банку України Яків Смолій
 • Член Правління Національного банку Польщі Павел Шаламаха
 • Голова Банку Литви Вітас Васіляускас
 • Екс-голова Національного банку Чехії Мірослав Зінгер
 • Генеральний директор з питань комунікацій Європейського центрального банку Крістін Ґрайфф
 • Виконавчий директор з комунікацій Банку Англії Ґарет Рамзі.

Подробиці конференції

Де: Готель Fairmont Grand Hotel Kyiv, вул. Набережно-Хрещатицька, 1
Коли: 09:00-17:15
Дізнатися більше

Previous

Next


ОПИС

Лекція для студентів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Де: Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Коли: 10:00-11:00

 

СПІКЕРИ

Майкл Вебер, Чиказький університет

Previous

Next


ОПИС

Лекція для студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Де: Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Коли: 11:10-12:30

 

СПІКЕРИ

Карола Біндер, Haverford College

Previous

Next


ОПИС

Ми знаходимося на межі Нової Ери Інновацій, яка пронизує усі сфери суспільного життя. І краще підготуватися, ніж адаптуватися, тому що до того моменту, коли людина усвідомить потребу в адаптації, може бути вже занадто пізно.

Наше суспільство збирається вступити в нову еру інновацій, яка, ймовірно, набагато більш вражає, ніж друга хвиля, але, можливо, не настільки дивує, як перша.

Сучасні цифрові виклики, з якими ми стикаємося, будуть обговорюватися на дискусії між представниками приватного та державного секторів.

Де: Creative Quarter Gulliver (Спортивна Площа 1а, вежа Б)

Коли: 19:00-20:30

Мова: українська без перекладу

 

СПІКЕРИ

Девід Браун, генеральний директор Templatemonster

Михайло Чобанян, Засновник першої публічної крипто-біржі в Східній Європі та СНД – Kuna.io

Крістіна Дорош, Виконуючий обов’язки віце-президента, старший директор, голова департаменту ключових продуктів Visa, СНД та Південно-Східна Європа

Тимофій Милованов, Почесний президент KSE [модератор]

Реєстрація

Previous

Next

Програма Заходів

ОПИС

Семінар “Інфляційні очікування та тверді рішення: нові докази причин” Юрія Городніченка, професора Каліфорнійського університету, Берклі.

Де: Port Creative Hub, вул. Набережно-Хрещатицька, 10-А

Коли: 09:00-10:30

 

СПІКЕРИ

Юрій Городніченко, професор Каліфорнійського університету в Берклі (США), редактор Journal of Monetary Economics.

Реєстрація

Previous

Next

ОПИС

Запрошуємо студентів завітати до Національного банку України в рамках Ukraine Economy Week!

Експерти регулятора розкажуть про мандат установи та розвінчають найбільш поширені міфи про діяльність Національного банку. Окремо буде йтися про те, завдяки чому український центральний банк отримав престижну нагороду «За прозорість» у рамках Central Banking Awards.

На учасників події також чекає екскурсія приміщенням Національного банку та відвідини Музею грошей. Гості «дня відкритих дверей» візьмуть участь в інтерактивній грі «Фінансовий гуру».

Реєстрація триває до 14:00 четверга, 23 травня.

Де: Київ, вул.Інститутська, 9. При собі необхідно мати оригінал документів: паспорту та студентського квитка.

Коли: 10:00-12:00

 

СПІКЕРИ

Експерти Національного банку: к.е.н Олена Тригуб, Лілія Чорна, Марта-Марія Костів, Леонід Зябрев

Реєстрація

Previous

Next

Програма Заходів

ОПИС

28 травня команда ProZorro розкаже та покаже, що сталося з  ̶д̶е̶р̶ж̶а̶в̶н̶и̶м̶и̶ публічними закупівлями після початку дії реформи: як все починалось? що змінилось? що робиться зараз? що ще потрібно зробити?

Зосередимось на трансформації людей, самої організації та взагалі всій реформі. Розкажемо чому ProZorro найкраща реформа.

Будуть продемонстровані апдейти системи та всі її новинки.

Звичайно, що на всі ваші запитання ви отримуєте відповідь!

Де: вул. Бульварно-Кудрявська, 22

Коли: 17:00-18:30

 

СПІКЕР

Василь Задворний – Генеральний Директор ДП ProZorro

Previous

Next

Ксенія Алеканкіна

Київська школа економіки

[email protected]
+30934901961

Світлана Денисенко

Київська школа економіки

[email protected]
+380977929870

Партнери