Skip links

[19:00-20:30] Битва за довіру: сучасні виклики для бізнесу та регуляторів в епоху пост-правди

[19:00-20:30] Битва за довіру: сучасні виклики для бізнесу та регуляторів в епоху пост-правди

ОПИС

Відкрита економіка зростає швидше і має більше поширення технологій та ідей, але ерозія публічної довіри і продовження економічної невизначеності відкрили двері для недовіри і ізоляціонізму від держави, компаній та окремих осіб. Згідно з барометром довіри Едельмана, дослідження 2017 року вперше виявило зниження довіри до всіх чотирьох установ – бізнесу, ЗМІ, уряду та НУО.

В епоху пост-істини, політичної та суспільної турбуленції, єдиною визначеністю є невизначеність – саме так зародилась “потреба ефективної корпоративної комунікації”. Але в чому полягає суть корпоративної комунікації: відносини зі ЗМІ, зв’язки з громадськістю, комунікаційна криза, B2H, або ж усе вищезазначене? Які найкращі практики державної та корпоративної комунікації? І чи є між ними різниця?  Професійні доповідачі поділяться з аудиторією своїм баченням на ці та інші питання, а також розкриють ідеї успішних і надійних комунікацій в приватному і державному секторі.

Де: Київська школа економіки (Дмитрівська 92-94, 4 пов., 408)

Коли: 19:00-20:30

Мова: українська без перекладу

 

СПІКЕРИ

Дмитро Сологуб, Заступник Голови НБУ

Денис Довгополий, Cпівзасновник і керуючий партнер GrowthUP Group, президент бізнес-акселератора GrowthUP

Світлана Чирва,  Регіональний менеджер компанії Visa в Україні та Молдові, виконуючий обов’язки регіонального менеджера в Республіці Білорусь

Тимофій Милованов, Почесний президент KSE

Реєстрація

Join the Discussion