Skip links

[19:00-20:30] Як АІ може вирішити реальні рутинні бізнес-виклики?

[19:00-20:30] Як АІ може вирішити реальні рутинні бізнес-виклики?

Протягом останнього десятиліття інженери та науковці з цифрових технологій досягли значних успіхів у просуванні технологій. Нові програми та послуги спрощують особисті та професійні завдання у повсякденному житті та на робочому місці. AI присутній у всіх аспектах життя: коли ви просите Siri надіслати ділове повідомлення або встановити для вас будильник, використовуєте Google Maps для навігації або говорите з роботом-помічником банку “Танею” для вирішення питань щодо депозиту, ви використовуєте штучний інтелект.

Так само AI може допомагати підприємствам збільшити продажі, виявити шахрайство, поліпшити досвід клієнтів, автоматизувати робочі процеси, забезпечити прогнозний аналіз… та спілкуватися зі споживачами. Як дізнатися, що оголошення написала людина, а не робот? Кілька великих публікацій підбирають засоби машинного навчання для створення контенту. Forbes використовує AI Bertie для надання допомоги журналістам з чернетками та шаблонами новин. Washington Post також має програму звітності роботів під назвою Heliograf. У перший рік він опублікував близько 850 статей і отримав нагороду The Post за «Відмінне використання ботів» за роботу над висвітленням виборів 2016 року.

Ці та інші успішні приклади використання штучного інтелекту в бізнесі будуть обговорюватися під час лекції про використання AI і відкритих даних для виробництва новин і контенту.

Після лекції планується семінар.

 

Де: Київська школа економіки (Дмитрівська 92-94, 4 пов., 408)

Коли: 19:00-20:30

Мова: українська без перекладу

Реєстрація

Join the Discussion