Skip links

[19:00-20:30] Державна служба: цінності VS досвід [Публічні дебати]

[19:00-20:30] Державна служба: цінності VS досвід [Публічні дебати]

ОПИС

У 2017 році сталися перші структурні зміни в міністерствах – почалася реформа державної служби в Україні. З того часу у десяти міністерствах і трьох державних установах було створено 52 директорати. Відкрито низку нових робочих місць, а близько 600 українців обрали нову державну службу своїм кар’єрним шляхом.

Люди, які приєдналися до цієї реформи, вважали, що міністерства можна перетворити на органи, здатні виявляти соціальні проблеми і продукувати реальні рішення. Однак виникає питання: хто більш ефективний і занурений у розуміння особливостей державної служби – «нова кров» з досвідом з інших галузей чи представники «старої гвардії», які здатні легко вирішувати рутинні завдання державної служби? Кому більше довіряють суспільство та влада? Хто більш ефективний на короткостроковій і довгостроковій «дистанції» шляху державної служби?

Ми запрошуємо вас приєднатися до дебатів, що є однією з основ ефективних і професійних державних службовців і ефективних реформаторів держави.

Де: Галерея мистецтв “Лавра” (вул. Лаврська, 9)

Коли: 19:00-20:30

Мова: українська без перекладу

 

СПІКЕРИ

Антон Ященко, виконавчий директор Управління доставки реформ, Кабінет Міністрів України; Тимофій Милованов, заступник голови Ради Національного банку України; Дарина Марчак, радниця Кабінету Міністрів України [модераторка]

Реєстрація

Join the Discussion